אודות רוז פרינט

קטגוריות מוצרים

מי אנחנו?

“כשאתה נצר למשפחה שחיה ונושמת דפוס, שפתאום מחליט לפתוח בית דפוס משלו, אתה מבין טוב מאד את גודל האחריות ואת הציפיה ממך. אתה חייב לחדש, לרגש ולהפתיע”, אומר ברק רוזליס, בעל תואר שני MBA במנהל עסקים הבעלים של “רוז פרינט”, המתמחה בהדפסה דיגיטלית. “בעסק המשפחתי נתנו בעיקר שירותי דפוס משי: הדפסה על חולצות, כובעים, מוצרים שונים. כשגדלתי הצטרפתי לעסק, עבדתי בו שנים, רכשתי המון ניסיון וידע והרגשתי שאני מוכן להתקדם ולצאת לדרך עצמאית”.

לאחר שנים של נסיון פתח ברק רוזליס את “רוז פרינט”, שמספק פתרונות מגוונים של הדפסה דיגיטלית. משמעות בחירה זו מצביעה לא רק על הרצון לנסות משהו שונה, אלא מצביעה על חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח: דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה גם בכמויות קטנות, ולכן פונה גם ללקוחות פרטיים, לא רק לחברות ועסקים גדולים. שיטת הדפוס בה משתמשים ב-“רוז פרינט”, עונה על כל הדרישות של תקני איכות ומאד ידידותית לסביבה. בנוסף, המכשור המתקדם במפעל מציע אופציה של הדפסות “אישיות”: למשל, כל עובד מקבל סמל עם לוגו חברה, אבל גם עם שמו כתוב עליו. במקום ספל זה יכול להיות תיק, מטען לטלפון נייד וכל מוצר שתרצו.

שיטת העבודה הייחודית של “פרינט רוז” מאפשרת עבודה גם מול הלקוחות העסקיים וחברות גדולות וגם מול לקוחות פרטיים, שצריכים להזמין רק יחידה אחת או מתנה ייחודיות בעיצוב אישי.

“רוז פרינט” מתמחה בהדפסה על מוצרי פרסום, קידום מכירות ומתנות. הצוות המיומן ורב הניסיון יודע להדפיס על כל דבר או משטח שרק תרצו: בקבוקים, כוסות, כיסויים לטלפון נייד, חולצות, כובעים ופריטי לבוש אחרים. מטענים ניידים, קופסאות פח או אריזות קרטון. כל מה שהלקוח מבקש, הוא יקבל עליו מענה. לאיכות השירות היוצאת מן הכלל מתווסף גם הכישרון לזהות את הטרנדים: למשל, אם תרצו להדפיס בלוק עץ, להפוך כל תמונה למתנה על גבי פרספקט או זכוכית, או מגן הוקרה למישהו שיקר לליבכם , במפעלנו קיימות המכונות החדישות ביותר שיודעות לעשות את זה בדיוק בזמן המהיר ביותר.

“חונכנו וגדלנו להעניק רק שירותי הדפסה”, ממשיך רוזליס, “אבל בעקבות פניות חוזרות ונשנות של הלקוחות, החלטנו להשיק בקרוב שירות חדש שיאפשר לכם במקום לבצע הזמנה של מוצר במקום אחד, לשנע אותו למפעל, ניתן לבחור מוצר שמתאים מהקטלוג ותוך 3-4 ימים ההדפסה יכולה להיות כבר מוכנה”.

היום, בעידן בו המציאות משתנה לפעמים במהירות הבזק, יכולת להגיב מידית היא אחת היכולות החשובות ביותר לכל בעל עסק. לכן במפעל של “רוז פרינט” עובדות מספר מכונות דפוס שונות במקביל – כדי לעמוד ביעד שהוקצב ולעתים קרובות מאד דוחק וגם לספק בסופו של דבר מוצר איכותי.

חשיבה אסטרטגית, שירות לקוחות מעולה, צוות עובדים דגול וקשור והשילוב בין החדשנות למסורת מעמידים את “רוז פרינט” באותה מדרגה עם בתי דפוס וותיקים וגדולים. רוזליס, בתורו, לא מאפשר לעצמו לנוח על זרי דפנה וכל הזמן ממשיך במרדף אחרי החידושים האחרונים בתחום. לצד זה, הוא גם מאד מקפיד על הקולגיאליות: אם לקוח מגיע אליו עם בקשה מסוימת, שדורשת טכנולוגיית דפוס אחרת מדיגיטלית, הוא ידע להפנות אותו לבית דפוס הכי מתאים לצרכים שלו.